Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Bursztynowa

Bursztynowa, Kąty Rybackie, pomorskie

  • 2 900 000 zł
  • 378,40 m²
  • 7 664 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Henning...

Skontaktuj się

Dom, ul. Bursztynowa

Bursztynowa, Kąty Rybackie, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 900 000 zł

378,40 m²

7 664 zł/m²

Dom, ul. Bursztynowa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 900 000 zł 378,40 m² 7 664 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
9
Powierzchnia działki:
1 023 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2012

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

9

Powierzchnia działki:

1 023 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2012

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 900 000 zł (7 664 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 378,40 m², 9 pokoi (9 sypialni), 9 łazienek; stan: bardzo dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2012
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 1 023 m²
  •   działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: inne
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (9 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN976635

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Na sprzedaż dom jednorodzinny oraz pensjonat całoroczny Willa Bursztynowa - Kąty Rybackie!

Na sprzedaż w pełni wyposażony i funkcjonujący pensjonat Willa Bursztynowa , położony w sercu Kątów Rybackich - jednej z najbardziej cenionych miejscowości wypoczynkowych Mierzei Wiślanej. (...)

Agent

Wioletta Henningsen

501 490...

501 490 540

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta Henningsen