Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Piaskowa, Kąty Rybackie, pomorskie

  • 519 000 zł
  • 1 337 m²
  • 388,18 zł/m²

Działka, ul. Piaskowa

Piaskowa, Kąty Rybackie, pomorskie

zaktualizowane:
1 marca 2013

519 000 zł

1 337 m²

388,18 zł/m²

Działka, ul. Piaskowa

Zaktualizowane: 1 marca 2013

519 000 zł 1 337 m² 388,18 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (388,18 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: 1 337 m²
  • Media: prąd, woda, kanalizacja

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWA NIŻSZA CENA!

ATRAKCYJNA DZIAŁKA - KĄTY RYBACKIE, ul. Piaskowa - położona przy ścianie lasu z możliwością realizacji zabudowy pensjonatowej!
Wofercie nieruchomość gruntowa opow. 1337 m2: 1. działka o pow. 1229 m2 + 2. działka stanowiąca drogę dojazdową do wydzielenia opow. około 108 m2.
Przeznaczona wświetle obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod funkcję turystyczno-mieszkaniową (pensjonat), funkcja uzupełniająca: gastronomia. (...)

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://katy-rybackie.nieruchomosci-online.pl/dzialka,na-sprzedaz/6700737.html